کد خبر: 3497135
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
حجت‌الاسلام شاهمرادیان:
گروه اجتماعی: مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: اقتصاد مقاومتی باید درون‌زا و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی کشور باشد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌اله شاهمرادیان، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی استان ایلام، امروز بیست و دوم اردیبهشت در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهادکشاورزی ایلام که با حضور نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: توجه به مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی در راس برنامه‌های ما قرار دارد.

وی با بیان اینکه از سال گذشته کارگاه‌های متعددی در زمینه اقتصاد مقاومتی برگزار کرده‌ایم، افزود: با توجه به نامگذاری شعار سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» لذا باید تحقق این اصل مهم با راهبردهایی که از سوی رهبری معظم انقلاب تدوین شده در عمل، اجرایی شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اضافه کرد: شعار سال، کار ما را سنگین کرده که تحقق این شعار نیازمند تلاش و برنامه‌ریزی دقیق است که در این بین رسالت سازمانی مانند جهاد کشاورزی بسیار سنگین است .

شاهمرادیان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید درون زا و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی کشور باشد، گفت: تحقق شعار سال در گرو اجرای راهبردهای مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر اینکه کشاورزی محور اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: نوسازی، توسعه و تجهیز نمازخانه‌های مرکز تحقیقات، پشتیبانی امور دام و مرکز خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام از جمله برنامه‌های انجام شده در طول سال گذشته است که اجرای برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در راستای ترویج فرهنگ زکات نیز از دیگر برنامه‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام بوده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان یادآور شد: کمیته روستایی و عشایری استان در سنوات گذشته توانسته علاوه بر انجام وظایف خود، خدمات پزشکی و دامپزشکی را به جامعه روستایی و عشایری استان ارائه کند.

 شاهمرادیان با بیان اینکه تعامل بسیار خوبی بین بخش‌های مختلف سازمان در سطح استان برقرار است، اظهار کرد: ما توانسته ایم طرح‌های سرباز روحانی و روحانی ناظر را اجرا کرده که در بحث مربوط به ذبح اسلامی نیز خوشبختانه با اجرای این طرح‌ها مشکلی در این زمینه نداریم.

وی به برگزاری مسابقات قرآنی کمیته روستایی و عشایری استان در استان اشاره و عنوان کرد: در این حوزه کمیته استان، حائز رتبه برتر کشوری شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: