کد خبر: 3996677
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
نماهنگ «نسل حسينی» به همت اداره تبليغات اسلامی و با همکاری اداره اوقاف و امور خيريه و شبکه رسانه‌ای نما رباط کريم، توليد و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری ایکنا، حجت‌الاسلام حسين رواز، رئيس اداره تبليغات اسلامی رباط کريم، گفت: نماهنگ نسل حسينی با موضوع فرزند‌آوری، با مشارکت شبکه رسانه‌ای نما و با همکاری اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان تهيه و منتشر شد.

وی افزود: اين نماهنگ، يک نماهنگ مذهبی است که تقديم به ساحت مقدس سالار شهيدان اباعبدالله‌الحسين(ع) تهيه شده است و بر ترويج فرزندآوری و برکت آن در زندگی، تأکيد دارد.

اين مسئول با بيان اينکه در فضای مجازی توليد محتوا بايد با زبان نسل امروز باشد تا موجب بروز مشکلاتی برای مخاطبان نکند، اظهار کرد: شبکه رسانه‌ای نما، مخفف نيروی‌های مؤمن انقلابی است که در راستای شبکه‌سازی در ميان نيروی‌های رسانه‌ای و مسيری برای بهتر ديده شدن فعاليت دارد.

حجت‌الاسلام رواز بیان کرد: اين اثر به گويندگی حسين احمدی و اميرعلی زرين، آهنگسازی و تنظيم داود نعمتی، تصويربرداری علی زرين و يوسف صفياری، تدوين يوسف صفياری و شعر علی فردوسی ساخته و در آستان مقدس امامزاده عمادالدين(ع) تصويربرداری شده است.

نماهنگ «نسل حسينی» در رباط کريم منتشر شد

نماهنگ «نسل حسينی» در رباط کريم منتشر شد

نماهنگ «نسل حسينی» در رباط کريم منتشر شد

منوچهر جلیلی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: