کد خبر: 3999417
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
از مهم‌ترین فعالیت‌های مؤسسه قرآنی امام رضا(ع) به‌عنوان یکی از مؤسسات فعال اصفهان در شهریورماه، می‌توان به کارگاه صوت و لحن و مسابقات قرآن و عترت اشاره کرد.

به گزارش ایکنا، مؤسسه قرآنی امام رضا(ع) ورنامخواست از مؤسسات فعال استان اصفهان است که برنامه‌های متعددی را در دستور کار دارد. در ادامه نگاهی گذرا به فعالیت‌های این مؤسسه در یک ماه گذشته داریم.

کارگاه ویژه صوت و لحن قرآن کریم ویژه عموم در روزهای یکشنبه، برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا همراه با سخنرانی و مداحی، کلاس آموزش تنیس روی میز و برگزاری مراسم شهادت حضرت رقیه(س) همراه با سخنرانی و مداحی برخی از برنامه‌های این مؤسسه در ماه شهریور بوده است.

همچنین از دیگر فعالیت‌های مؤسسه امام رضا(ع) در این ایام می‌توان به برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن و عترت در چندین رشته به عنوان مهم‌ترین رویداد قرآنی این شهر، مراسم قرائت دعای ندبه همراه با درس گفتارهای نهج‌البلاغه و برگزاری شب شعر با عنوان دیوان سوخته توسط گروه فن بیان مؤسسه به مناسبت روز شعر و ادب فارسی اشاره کرد.

برگزاری سومین دوره آزمون شفاهی پایان ترم دوره‌های روخوانی و روانخوانی، فصیح‌خوانی و صوت و لحن قرآن کریم، آزمون شفاهی پایان ترم دوره‌های روخوانی و روان‌خوانی، فصیح‌خوانی، صوت و لحن قرآن کریم و برگزاری جلسات هفتگی هیئت امام رضا(ع) نیز دیگر فعالیت‌های مؤسسه در ماه اخیر بوده است.

علاقه‌مندان به منظور استفاده از برنامه‌های این مؤسسه می‌توانند از لینک https://chat.whatsapp.com/Lf۷yBsAUWjWFO۹t۷wJiVzp در پیام‌رسان واتساپ و https://eitaa.com/joinchat/۲۵۸۳۸۸۷۹۵۷C۷۹۶۰۹۹۲۲۷a در ایتا استفاده کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: