کد خبر: 3999431
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶
مدیر مؤسسه قرآنی مبین دهدشت از تعلیم بیش از ۷ هزار قرآن‌آموز از سوی این مؤسسه در مدت ۱۱ سال خبر داد.

سیدخدادوست موسوی سادات، مدیر مؤسسه فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت مبین دهدشت در گفت‌وگو با ایکنا، بیان کرد: مؤسسه ما تا قبل از بیماری کرونا یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین مؤسسات استان بود و قاریان خوب و باکیفیتی را تحویل استان و شهرستان داده است.

وی ادامه داد: بسیاری از نوجوانان و جوانان شهرمان تحت تعلیم این مؤسسه قرار گرفته‌اند، آن چیزی که در این مؤسسه خیلی نمود پیدا کرد و احیا شد، بخش قرائت تحقیق و صوت و لحن بوده است.

موسوی اظهار کرد: از سال 1389 به طور رسمی فعالیت خود را شروع کردیم و چون فعالیت مؤسسه ما در تمام شهرها و روستاهای اطراف بوده، بیش از 7 هزار قرآ‌ن‌آموز را در این چند سال در آموزش‌های مختلف از قبیل روخوانی، روان‌خوانی، حفظ و ... تحت تعلیم قرار دادیم، در اکثر روستاها کلاس برگزار کرده‌ایم، اکثر برنامه‌هایمان، برنامه‌هایی بوده که از سوی سازمان تبلیغات به ما محول می‌شده است.

مدیر مؤسسه مبین دهدشت گفت: هم‌اکنون برنامه‌های قرآنی این مؤسسه همانند گذشته در فضای مجازی ادامه دارد، اما با توجه به بیماری کرونا، استقبال از برنامه‌های قرآنی کم‌رنگ شده است.

وی گفت: این مؤسسه پیش از این به نشانی کوی جانبازان کوچه دوم واقع شده بود، اما هم‌اکنون، فعالیت آن در دارالقرآن سازمان تبلیغات انجام می‌شود و مکان خاصی برای مؤسسه وجود ندارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: