کد خبر: 4019038
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
رئیس دانشگاه پیام نور:
رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی، ضمن تبریک حماسه 16 آذر و روز دانشجو را به تمامی دانشگاهیان و دانشجویان گفت: دانشجویان قشر فرهیخته، جوان، آگاه و تاثیرگذار کشور هستند که نقشی بی‌بدیل در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور ایفا می‌کنند.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه پیام نور، در متن پیام ابراهیم تقی‌زاده آمده است:

16 آذر؛ یادآور حماسه دانشجویان شهیدی است که در سایه رهبری و هدایت امام راحل(ره) با خون خود از کیان کشور در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان در امور داخلی کشورمان دفاع کردند و استقلال و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

دانشجویان قشر فرهیخته، جوان، آگاه و تاثیرگذار کشور هستند که نقشی بی‌بدیل در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور ایفا می‌کنند و به ویژه در برهه‌ای که تمامی هجمه‌های دشمنان در جهت بی‌ارزش نمودن باورها و ارزش‌های اسلامی است، حضور با بصیرت این قشر فرهیخته می‌تواند راهگشا و الگوی مطلوبی برای دیگر اقشار جامعه باشد.

دانشگاه پیام‌نور به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور افتخار می‌کند که مأمن امن جمع بالایی از دانشجویان مستعد، با وقار، مومن، کوشا و متعهد به آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی است که این دانشگاه را برای تحصیل برگزیده‌اند. دانشجویانی که بارها با حضور موفق خود در مجامع ملی و بین‌المللی؛ پیام‌آور سربلندی، استقلال، آزادی و بالندگی و شکوفایی برای ایران عزیز بوده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به تمامی دانشگاهیان و گرامیداشت یاد شهدای دانشجو، اعلام می‌کنم که خود را متعهد به فراهم‌سازی تمامی بسترها و زمینه‌ها برای پرورش فرزندان گرانقدر این مرزو بوم در راستای ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانیم و از تمامی دانشجویان مستعد و خلاق این دانشگاه انتظار داریم در جهت ارتقای جایگاه ایران اسلامی و گسترش مرزهای دانش با حفظ موازین و کیان انقلاب اسلامی، اهتمام ورزند و این توانمندی، خودباوری، استقلال و بالندگی را به جهانیان نشان دهند.

امید که فرزندان فرهیخته و شایسته این مرز و بوم، پرچمدار دانایی و خرد و پاسدار خون شهدای دانشجو در عرصه علم و دانش باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: