لیست تمامی پرونده ها
راهی اربعین

راهی اربعین

راهی اربعین عنوان پرونده ویژه ایکنا به بهانه اربعین حسینی است. در این مجال کوشیده ایم اخبار، گزارش‌های خبری و تصویری و ویدئوهای مرتبط با این مناسبت را به اشتراک بگذاریم.
به نام رسول مهربانی

به نام رسول مهربانی

این پرونده به مناسبت هفته وحدت و میلاد رسول اکرم(ص) ایجاد شده است و به تجمیع اخبار و گزارش های این مناسبت فرخنده در ایران و جهان اختصاص دارد.
دست در دست دوست

دست در دست دوست

این پرونده خبری به انگیزه بزرگداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی و با عنوان «دست در دست دوست» ایجاد شده است. در این مجال بنا داریم در گفتگو با اهل خرد و آگاهی در حوزه کتاب به چند و چون این حوزه فرهنگی بپردازیم. امید که پنجره‌ای کوچک به سوی نور گشوده شود.
پانزدهمین دوره همایش بانوان قرآن‌پژوه

پانزدهمین دوره همایش بانوان قرآن‌پژوه

پانزدهمین همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه آذرماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار می شود.
دانشگاه مرهم

دانشگاه مرهم

این پرونده مجالی است برای بیان فعالیت گروهی که کار «خیر و نیک» را در اولویت روزمرگی‌های این روزگارشان قرار داده اند.
چرایی و چیستی آموزش قرآن در دوره اول ابتدایی

چرایی و چیستی آموزش قرآن در دوره اول ابتدایی

پرونده چرایی و چیستی آموزش قرآن به منظور ارزیابی محتوای کتاب درسی قرآن (پایه اول) طراحی شده است. مجموعه گفت‌وگو‌های این پرونده خبری در قالب گزارشی به کمیسیون آموزش مجلس ارائه شده است. ایکنا در این مجال به دنبال بررسی موضوع از نظرگاه‌های مختلف پرداخته است
بررسی مدیریت امور قرآنی کشور

بررسی مدیریت امور قرآنی کشور

مدیریت امور قرآنی کشور در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی عنوان پرونده ویژه ایکناست که به بهانه بررسی این حوزه مدیریتی در کشور ایجاد شده است. در این مجال به گفتگو با مدیران قرآنی کشور پرداخته شده است.

فلسلفه اسلامی و چالش‌های مدرنیته

در این مجال بنا داریم به موضوع «فلسفه اسلامی و چالش‌های دنیای مدرن» در گفتگو با صاحب‌نظران و کارشناسان و اساتید فلسفه اسلام و غرب بپردازیم.
کاروان قرآنی انقلاب

کاروان قرآنی انقلاب

جمعی از قرآنیان در قالب کاروان قرآنی انقلاب از اول تا 22 بهمن‌ماه 97 به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به 11 استان و 33 شهر سفر می‌کنند.
1